Transport a logistika

Firma M.S.TRADE-CZ s.r.o. mimo realizace transportů v rámci svého vozového parku spolupracuje také s celou řadou předních transportních firem a také s několika zahraničními partnery, díky nimž je schopna nabízet své služby mnoha významným Českým i zahraničním klientům, pro které již několik let kvalitně a seriozně pracuje. Při poskytování služeb je na prvním místě především zákazník, proto je kladen velký důraz nejen na kvalitu odvedené práce, ale i vozového parku a ostatního vybavení, se kterým zaměstnanci pracují, jakož i na zaměstnance samotné. Zvyšování kvalifikace a školení ve všech potřebných směrech pro výkon kvalitní práce je u nás samozřejmostí.

Proč právě my a co ještě nabízíme

  • Vozidla jsou opatřena pojištěním nákladu v dostatečné výši, kvalitními servisními službami značkových servisů a datovou komunikační technikou pro maximální dosažitelnost našich řidičů. Snaha zaručit maximální bezpečnost, rychlost a kvalitu přepravení zásilky ve většině případů do 24-48 hodin kamkoli v rámci teritoria Evropy a starého kontinentu je samozřejmostí.
  • Cenové relace jsou vzhledem k faktu,že firma nabízí expresní přepravní služby formou sběrné služby (zásilky jsou sdružovány pro více partnerů současně) úměrné námi poskytnuté kvalitě a tudíž zajímavé.Tyto sběrné služby jsou realizovány zejména se zemí jako např. Německo (min.1-2x týdně), Rakouska (min. 1x týdně), Anglie (min. 2x týdně), Švédska a dalších států.