Skladování

Nabízíme skladovací prostory o velikosti 2105 m2 na adrese naší firmy Svitavská 500, Blansko včetně složení zboží z LKW, uskladnění, vyskladnění, naložení na LKW.

Skladování zboží je vedeno ve skladovacím programu Doprava 3K.

Sklad je vybaven kvalitními regály, které se dají upravit zákazníkovi na míru. V zimních měsících se sklad vytápí.
Sklad je vybaven kamerami, protipožární EPS, zabezpečením s dohledem ostrahy. Kamerami jsou hlídány i venkovní plochy u skladu.

Pro manipulaci se zbožím používáme naftový čtyřkolový vysokozdvižný vozík značky Jungheinrich o nosnosti 3 t, elektrický vysokozdvižný boční vozík Jungheinrich Retrak o nosnosti 1,5 t a elektrický tříkolový vysokozdvižný vozík o nosnosti 1,8 t.

Pro informace ohledně cen skladování zasílejte dotazy na info@mstrade.cz

Firma M.S.TRADE-CZ s.r.o. hodlá v budoucnu i nadále investovat nejen do rozšíření vozového parku, ale i do oblasti výstavby nového logistického centra s dostatečnou skladovou plochou a servisním zázemím pro vlastní potřeby firmy i pro zákazníky.V současnosti provozujeme pro naše klienty skladové plochy o velikosti cca 3000m².Také se neustále rozvíjíme v oblasti softwaru a komunikačních zařízení, kde momentálně využíváme nejnovější technologie, které jsou aktuálně na trhu.